Eesti suurim ettevõtluskonkurss otsib aasta parimaid ettevõtteid

Käib kandideerimine EASi ja KredExi ühendasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu ettevõtluskonkursile “Eesti parimad ettevõtted 2023“. Silmapaistvaid ettevõtteid on võimalik kõikidel ka ise nomineerida. Konkursi eesmärk on tunnustada kõrge lennuga Eesti ettevõtteid ja tõsta esile ettevõtlikkust. Kandideerida ja nomineerida saab 2. juulini ning võitjad kuulutatakse välja 4. novembril toimuval pidulikul auhinnagalal.

Parimad ettevõtted selgitatakse välja kuues kategoorias: aasta eksportöör, aasta innovaator, aasta välisinvestor, aasta pereettevõte ja aasta kestliku ettevõtte kategoorias.

Konkursil osalemisega saavad ettevõtted majandusliku edu kõrval esile tuua oma silmapaistvaid lahendusi ja kasutusele võetud uuendusi. Tiitel on aidanud suurendada konkursi võitnud ettevõtete usaldusväärsust potentsiaalsete partnerite silmis ning edendanud nende välissuhteid. Varasemad osalejad on ka rõõmuga tõdenud, et konkursil osalemine on aidanud  töötajaid tunnustada ning on muutnud neid tööandjana atraktiivsemaks.

Kandideerima on oodatud kõik ettevõtted – selleks tuleb täita veebilehel olev kandideerimisankeet. Ettevõtte konkursile soovitamiseks tuleb täita nomineerimisankeet. Nomineeritud ettevõtetega võetakse ühendust ning selgitatakse välja nende soov kandideerimisega jätkata.

Foto: Shutterstock